ENGLISH
SLOVAK
Title Colonize.online Virtual currency Marketing Basket

Articles wall
Hrací panel


Táto stránka je tu pre tých, čo majú problém sa zorientovať v samotnom hracom paneli. Klikni na modrú časť textu s hrúbkou (link), alebo na ikonku v hracom paneli a budeš presmerovaný na zodpovedajúci článok.

názovpopis
Hviezdna mapaInteraktívny hrací plán s vyobrazením hviezdnych systémov, tvojich kolónií, pohybu flotíl, dosahu senzorov a všetkého viditeľného v ich dosahu (tj kolónie a flotily iných hráčov). Mapa sa zároveň používa na posielanie flotíl na cesty a rýchly prístup k informáciam.
Možnosti hry
Dôležité tabuľky s informáciami o impériu navonok - prezentačný profil, stav príjmov a výdajov, štatistiky z hry a iné.
Zoznam kolóniíako názov napovedá, táto funkcia otvorí tabuľku s prehľadom všetkých tvojich kolónií v hernom svete. Ak máš len jednu, otvorí sa priamo Prehľad kolónie.
Zoznam flotílfunkcia zobrazí kompletný prehľad tvojích flotíl. V prípade filtrovania z Hviezdnej mapy zobrazí výber všetkých flotíl v danom systéme, vrátane iných hráčov.
Možnosti výskumuprístup k technologickému stromu a výskum tých možností, ktoré máš dostupné. Viac technológií sa skrýva v ešte neznámych vetvách.
Dizajn lodíDizajn vlastných lodí, alebo staníc a základní, na základe vyvinutých trupov, prostredníctvom inštalovateľných modulov, dostupných po dokončení rôznych výskumných ciest.
Hláseniainformačné výstupy generované v prípade nejakej dôležitej udalosti, napríklad pri boji flotíl.
Komunikačné kanályfunkcie umožňujúce rôzne formy zabudovanej komunikácie s inými hráčmi v hernom svete, s ohľadom na dostupné technológie a fyzikálne obmedzenia.
Správysystém pre prijímanie a odosielanie pošty medzi hráčmi. Možnosť archivovať správy a skontrolovať si prečínatie adresátom.
KnižnicaAk si na ktorejkoľvek stránke v hre a klikneš na toto tlačidlo, otvorí sa príslušná stránka knižnice Colonize, zodpovedajúca stránke hry. Podobne, ak stlačíš tlačidlo s názvom knižnica pri výstavbe konkrétnej budovy, alebo jednotky, otvorí sa zodpovedajúca stránka knižnice o tej stavbe, alebo jednotke.
Hudobný kanálumožňuje prehrávať počas hrania predvolenú hudbu z youtube playlistu. Playlist si možno zmeniť za vlastný v nastaveniach.
Hlavné menupočas hrania hry ťa presunie do hlavného menu, kde sa môžeš dostať k iným herným svetom, upravovať si svoje profilové informácie, alebo navštíviť komunitnú sekciu a iné.
Share: