Title Colonize.online Virtual currency Marketing Basket

Articles wall
Colonize.online oficiálne ohlásené

From category: 'Newsletter'

Milí priatelia, prieskumníci nových svetov, budovatelia veľkého impéria,

predstavujeme Vám nový projekt, na ktorom intenzívne a s veľkým nadšením pracujeme. Veríme, že čoskoro ho sprístupníme aj Vám.


Colonize.online je na prvý pohľad hra tabuľkovej online stratégie pre veľa hráčov, so zameraním na rozvoj ekonomiky a úrovne technológií vesmírneho impéria. Nechceme ale zostať len u tabuliek, preto sme vyvinuli jedinečnú mapu herného sveta - galaxie, ktorá tvorí podstatu akčnej zložky tejto stratégie a spolu s herným mechanizmom prináša nevídaný efekt taktickej hry vo forme pozícií a presunov bojových flotíl. Colonize.online je jedinečná v tom, že z taktického, ale zároven aj z technologického hľadiska záleží, kde sa Vaša bojová formácia práve nachádza, kam smeruje a akým spôsobom sa tam dostane.
Hra pobeží v bežnom prehliadači, v dvoch samostatných oknách/kartách pričom nie je potrebné nič inštalovať, sťahovať vopred, pretože hra si vždy priebežne stiahne len to, čo práve potrebuje. Podporovať chceme všetky bežné prehliadače, primárne sa ale hra vyvíja a testuje na Chrome, aj z tohto dôvodu ho odporúčame. Pri prvom spustení, záležiac od nastavení bezpečnosti prehliadača, môže byť potrebné povoliť/potvrdiť niektoré požiadavky prehliadača pre správne fungovanie hry. Podporujeme aj mobilné zariadenia a tablety, vrátane ovládania dotykom.

Príbeh, či skôr pozadie herného prostredia, sa odohráva v bližšie neurčenom období - môže to byť súčastnosť, ale aj ďaleká budúcnosť, alebo minulosť... hráč pri skúmaní galaxie zisťuje, že ľudský druh je rozšírený v každom jej kúte, formujúc viac-menej vyspelé vesmírne civilizácie. Ľudia nebudú jedinou rasou v hre, neskôr pribudnú aj iné hrateľné rasy a príbeh bude mať svoje vyvrcholenie, aj viacero možných koncov hry, podrobnosti o príbehu budú predstavené neskôr, nechajte sa prekvapiť.Hru plánujeme prevádzkovať s otvorenou možnosťou hrať ju úplne zdarma. Vzhľadom na nákladné herné servery, technologické zabezpečenie a vývoj je nutné aj finančné zabezpečenie projektu a preto bude v ponuke kombinácia 1. prémiového účtu s mesačným členským poplatkom, 2. mikrotrasakcií v hre prostredníctvom našej vlastnej virtuálnej meny a 3. reklamného priestoru.
Základnou výhodou prémiového účtu bude hra bez reklamy - to ale nebude ani zďaleka všetko! Mikrotransakcie budú mať zásadný dopad na možnosti hráča v hre. Snažíme sa, aby nešlo o priame zvýhodnenie či už ekonomiky, alebo sily v boji, ale skôr o viac možností vo vybraní si vlastného štýlu hrania, vlastej cesty v hre. Podrobné informácie o cenách a poplatkoch budú zverejnené neskôr.

Podrobné informácie o hre, herných mechanizmoch, pravidlách, v podstate o všetkom, sa budú postupne zhromaždovať v knižnici, ktorú pre tento účel budujeme. Momentálne existuje zatiaľ len štruktúra, ktorú budeme priebežne dopĺňať a obohacovať, tak ako sa bude uzatvárať dizajn a vývoj pre jednotlivé časti hry.
Na záver ešte jedna dôležitá informácia >>>

1.6.2017 oficiálne umožníme registráciu a pripojenie sa do hry. Jediný herný svet bude dostupný zatiaľ len pre obmedzený počet záujemcov, ktorí tak dostanú možnosť zúčastniť sa ALFA testu hry. Test bude prebiehať minimálne 5 týždňov. Nepremeškajte preto tento termín a nezabudnite sa registrovať a prihlásiť sa do hry včas. Viac informácií bude poskytnutých v spomínaný deň, prostredníctvom našej stránky, ako aj na facebooku. Preto Vám môžme len a len odporúčať : Lajkujte, zdieľajte a sledujte nás :)


Rate this article from 1 to 10. More is better:
Share: