VÝBER JAZYKA
ENGLISH
SLOVAK
TOP


O spoločnosti
Vznikli sme v roku 2009. V prvom období našej existencie sme sa pohybovali najmä v oblasti QA a testovania software. Už od samého začiatku sme sa popri hlavnej aktivite snažili špecializovať aj na tvorbu webových portálov na zákazku. Niekedy v priebehu roku 2010 sa, ako prirodzený dôsledok našich aktivít v oblasti webdizajnu, začal pomaličky, postupne formovať náš prvý produkt:
TefNET - online prostredie pre tvorbu webových stránok.

Po niekoľkých rokoch sme sa rozhodli čiastočne ustúpiť z oblasti testovania software a QA a získané poznatky a skúsenosti naplno aplikovať pri vývoji webstránok a webových aplikácií. Viac voľného času nám zároveň umožnilo rozbehnúť ďalší vlastný projekt:
Colonize.online - naša prvá hra.

V roku 2019 sme prišli s novým produktom Haggle.space, ktorý ponúka inovatívny spôsob online bazárového predaja použitých, ale aj nových výrobkov a služieb.

Čas pokročil, je to už viac ako 10 rokov od založenia spoločnosti a dnes ponúkame ucelenenú paletu produktov a služieb, ktoré sú navzájom prepojené a ponúkajú tak rozsiahle možnosti aplikácie a využitia. Ešte je ale stále veľa práce a nezrealizovaných plánov pred nami...