VÝBER JAZYKA
ENGLISH
SLOVAK
TOP


Naše služby
Na internete možno nájsť množstvo nástrojov na tvorbu webstránok. Niektoré sú úplne online, ľahko použiteľné a s webovým priestorom k tomu. Náš TefNET je jeden taký nástroj.

Ak predsa len potrebuješ pomoc s vytvorením webky, alebo hľadáš niečo zložitejšie, prípadne niečo "šité na mieru", budeme radi, ak sa na nás obrátiš. Naše dlhoročné skúsenosti vieme pretaviť do kvalitných riešení, pričom našou základnou filozofiou je maximálna spokojnosť zákazníka s realizáciou jeho predstavy. Vyžívame sa v komplexných databázových riešeniach, od ktorých sa očakáva časovo efektívné spracovávanie aj vyhľadávanie dát. Nezlakneme sa ale ani výzvy na moderný grafický dizajn.

Pri tvorbe riešení sa opierame o najnovšie technológie, ako sú PHP verzie 7.x a MySQL verzie 5.7 a 8.0. Integrácia SSL certifikátu je v dnešnej dobe už nutnou samozrejmosťou. Nepoužívame cudzie knižnice, ani hotové externé riešenia, pokiaľ ich zákazník vyslovene nepožaduje, máme radšej "domácu kuchyňu", na ktorú sa vieme spoľahnúť. S HTML 5 a Javascriptom je možné takmer všetko.

Kontaktuj násTefNETReferencieUž nejaký čas pred ošiaľom z kryptomien sme prišli s vlastnou myšlienkou univerzálneho digitálneho platidla. Zo začiatku to bolo len vo forme vernostných bodov v rámci webového riešenia - internetového obchodu. Postupne sa toto riešenie pretransformovalo, spolu so systémom TefNET a osobným účtom TefSEC, s ktorými je naše platidlo úzko prepojené, na plnohodnotné digitálne platidlo v ekvivalente lokálnej meny.

Tým, že je na lokálnu menu eur naviazané 1:1, nedochádza k špekuláciam pri nákupe, alebo predaji a neexistuje riziko spojené s imaginárnou cenou kreditu na nejakej burze. Systém správy kreditov je centralizovaný a garantovaný našou spoločnosťou. Tento prístup umožňuje plné využitie na účel, pre ktorý bola pôvodne každá digitálna mena určená - na zjednodušenie nákupu a predaja online, rýchlo, bezpečne a bez zbytočných dodatočných nákladov u sprostredkovateľov (tj. banky a platobné brány).

Digitálne platidlo vo forme kreditu € môže využiť každý vlastník účtu TefSEC, tj. naozaj každý užívateľ, ktorý si registruje účet na jednej z webstránok bežiacich na systéme TefNET. Kredit si možno kedykoľvek dobiť online u nás, alebo u vybraných partnerov a možno ho voľne presúvať medzi účtami.

Doplniť kreditViac o kredite

Testovanie je dôležitou súčasťou každého vývojového, alebo vývinového procesu, či už ide o vzdelávanie detí, dizajn a nasadenie praktického výrobku, alebo tvorba software riešení. Máme bohaté skúsenosti práve v oblasti testovania software, či už ide o malý projekt, pri ktorom sa očakáva samostatnosť a zodpovednosť za vykonanú prácu, alebo o účasť na väčšom projekte, v rámci testovacieho tímu (aj v pozícii Team leader, alebo Test manager, QA manažer), pri ktorých vieme využiť širokú škálu nástrojov riadenia testovania, ako sú napríklad HP Quality centre, Borland SilkCentral, Atlassian JIRA.

Manuálne testovanie je základom pre kvalitný software a minimálne v blízkej budúcnosti ho určite nebude možné úplne nahradiť automatizáciou. Automatizácia testovania je vhodná pri väčších projektoch, na ktorých pracuje viac vývojárov a riešenie sa skladá z viacerých modulov, ktoré sa nasadzujú osobitne. Automatizuje sa test interakcie modulov na rozhraniach, alebo validácie zložitých dátových štruktúr, ktoré zaberú manuálnemu testerovi veľa času, ale testovaciu sadu netreba príliž často aktualizovať. Záťažové a výkonnostné testy sa vykonávajú najmä v prípadoch klient - server architektúry, kde možno očakávať situácie preťaženia systému nadmerným množstvom užívateľov v rovnakom čase, alebo dátových štruktúr v dlhodobejšom časovom horizonte.

Kontaktuj násReferencie