VÝBER JAZYKA
ENGLISH
SLOVAK
TOP

Zoznam partnerov v sieti TefNET


- Partner akceptuje kredit ako platidlo.
- Partner je aj autorizovaným predajcom kreditu.
Dostupný kredit: Doplnenie kreditu
WebkaStručné infoPartner

www.astiret.com

Hlavná stránka prevádzkovateľa systému TefNET, trhoviska Haggle.space a hry Colonize.online.

www.budatko.sk

Materské centrum Budatko v Petržalke, Holičská 30.
MC Budatko je občianske združenie mamičiek, ktoré ako dobrovoľníčky organizujú zaujímavý program pre malé deti a ich rodičov.

www.colonize.eu

MMORTS - masívna online stratégia pre viacerých hráčov. Prieskum vesmíru, budovanie kolónie, komplexný výskum, výstavba masívných a mocných flotíl. Hra je stále vo vývoji, už je ale hrateľná a úplne zdarma. Kredity možno použiť na odomknutie niektorých pokročilých výskumov, ktoré nie sú nutné pre úspešné hranie, ale dávajú hráčovi širší rozsah možností. Použitím kreditov priamo podporíte vývoj hry.

www.dinocrocs.org

Španielská varianta domovskej stránky Hocus&Lotus, so sídlom v Barcelone. Ponúka jazykové H&L kurzy pre deti.

www.gastanka.astiret.com

Komunitná stranka v Rusovciach, Bratislava - Starorímska a Firmova ulica. Občianske združenie Gaštanka. Uzavreté diskusné skupiny, rezervácie spoločných priestorov.

www.haggle.space

Je platforma pre predaj nepotrebných vecí, ale aj nových výrobkov v rámci komunity, ale aj zásielkovo. Aktuálna ponuka je integrovaná do všetkých partnerských webov, ktoré používajú kredity, dokonca aj do niektorých, ktoré kredity zatiaľ nepodporujú. Haggle.space môže využiť každý, kto má registrovaný účet na jednom z podporovaných webov.

www.havava.eu

Vzdelávanie dospelých aj detí. Výučba cudzích jazykov pomocou unikátnej a vedecky overejej metódy Hocus&Lotus. Školenie Magických učiteliek pre prácu s touto metódou, vrátane certifikácie na univerzite Sapienza v Ríme. Kredity akceptujeme pri úhrade všetkých kurzovných poplatkov, či už v plnej sume, alebo len čiastočnej úhrade.

www.hocus-lotus.eu

Dinoklub - exkluzívna zóna pre účtastníkov certifikovaných kurzov H&L na Slovensku, v Českej republike, Taliansku, Španielsku, aj v ostatných krajinách. Obsahuje digitálnu verziu materiálov H&L online a k tomu ešte oveľa viac. Prístup možno získať len s materiálmi zakúpenými na certifikovanom kurze Hocus&Lotus pre deti.

www.hocus-lotus.sk

Oficialna webstránka pre distribúciu materiálov a organizovanie certifikovaných kurzov Hocus&Lotus na Slovensku. Za kredity si môžte nakúpiť zo širokej ponuky položiek v našom internetovom obchode, alebo uhradiť nimi registračný poplatok do certifikovaných kurzov pre deti.